• Maşukiye Ormanya Sapanca Doğa ve Macera Turu: Aileniz ve Arkadaşlarınızla Birlikte Doğa Turumuza Siz Misafirlerimizi Bekliyoruz.
  • Maşukiye Ormanya Sapanca Doğa ve Macera Turu: Aileniz ve Arkadaşlarınızla Birlikte Doğa Turumuza Siz Misafirlerimizi Bekliyoruz.
  • Maşukiye Ormanya Sapanca Doğa ve Macera Turu: Aileniz ve Arkadaşlarınızla Birlikte Doğa Turumuza Siz Misafirlerimizi Bekliyoruz.
  • Maşukiye Ormanya Sapanca Doğa ve Macera Turu: Aileniz ve Arkadaşlarınızla Birlikte Doğa Turumuza Siz Misafirlerimizi Bekliyoruz.
  • Maşukiye Ormanya Sapanca Doğa ve Macera Turu: Aileniz ve Arkadaşlarınızla Birlikte Doğa Turumuza Siz Misafirlerimizi Bekliyoruz.
  • Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • Serpme Köy Kahvaltısı
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Maşukiye Masalköy Macera Parkı
Aileniz ve Arkadaşlarınızla Birlikte Doğa Turumuza Siz Misafirlerimizi Bekliyoruz.İNCİRLİ 

 Ömür Plaza Önü (Metrobüs Durağı)


MECİDİYEKÖY 

 Mecidiyeköy Meydanı (MADO - İETT Durakları)


KADIKÖY

Evlendirme Dairesi


KARTAL

Metro Çıkışı (Ankara Yönü)

 

PENDİK

Köprüsü


ÇAYIROVA 

Mc Donalds Önü 


GEBZE

Center Önü 
➡ GEZİLECEK YERLER

 MAŞUKİYE

 ORMANYA

 HOBBİT EVLERİ

 HAYVANAT BAHÇESİ

 SAPANCA

 MASALKÖY MACERA PARKI

 TERS EV

 VAHŞİ YAŞAM ALANI

CAM TERAS (Yoğunluğa Göre)

DAHİL OLANLAR:
-Gidiş Dönüş Ulaşım
- Zengin Serpme Köy Kahvaltısı
- Ormanya Hobbit Evleri ve Hayvanat Bahçesi Gezisi
- Maşukiye Masalköy Macera Parkı
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Seyahat Sigortası
- Hijyen Seti
-Milli Park Girişleri

HARİÇ OLANLAR:
-Kişisel Harcamalar
-Öğle Yemeği
- ATV Safari 1 Saat 2 Kişi 100
-Zipline, Uçan Bisiklet, At Binme, Su Botu, Atış Poligonu
-Ters Ev

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Kullanılacak Araçlar

- Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. Turlarda büyük araç garantisi verilmez.

- 38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner - Cityliner, 31 kişiye kadar Otokar Sultan Maxi, 27 kişiye kadar Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan, 20 kişiye kadar Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

İptal İade Şartları

- Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 1(bir) gün öncesine kadar Tatilco Turizm’de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Tatilco Turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

- Misafir herhangi bir nedenle turu iptal etmek isterse öncelikle acenteye yazılı olarak iptali bildirmekle yükümlüdür; tur hareket tarihine 15 gün kalana dek tüm tutar iade edilir, tur hareket tarihine 8-14 gün kala tur ücretinin iadesi yapılmaz fakat isim değişikliği yapılmasına izin verilir, tur hareket tarihine 0-7 gün kala herhangi bir iptal ya da değişiklik yapılamaz.

- Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Katılım Koşulları ve Önemli Bilgilendirmeler

- İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

- Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatilco Turizm sorumlu değildir.

- Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

- Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

- Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerinin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

- Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

- Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz.

- Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

- Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

- Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

- Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilco Turizm kesinlikle sorumlu değildir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#242
LOKASYON:
Kocaeli
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:30 İncirli Dilek Pastenesi Önü 07:00 Mecidiyeköy Mado Önü 07:15 Kadıköy Evlendirme Dairesi 07:30 Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 07:45 Çayırova McDonald's Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

79TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Maşukiye Ormanya Sapanca Doğa... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.