Günübirlik Hobbit Evleri Ters Ev Yedigöller Turu
  • Günübirlik Hobbit Evleri Ters Ev Yedigöller Turu: Kişiye Özel Kahvaltı Ve Öğlen Sucuk Ekmek Veya Köfte Ekmek Menü Dahil
  • Günübirlik Hobbit Evleri Ters Ev Yedigöller Turu: Kişiye Özel Kahvaltı Ve Öğlen Sucuk Ekmek Veya Köfte Ekmek Menü Dahil
  • Günübirlik Hobbit Evleri Ters Ev Yedigöller Turu: Kişiye Özel Kahvaltı Ve Öğlen Sucuk Ekmek Veya Köfte Ekmek Menü Dahil
  • Günübirlik Hobbit Evleri Ters Ev Yedigöller Turu: Kişiye Özel Kahvaltı Ve Öğlen Sucuk Ekmek Veya Köfte Ekmek Menü Dahil
  • Günübirlik Hobbit Evleri Ters Ev Yedigöller Turu: Kişiye Özel Kahvaltı Ve Öğlen Sucuk Ekmek Veya Köfte Ekmek Menü Dahil
  • Doğayla iç içe eşsiz güzellikte ki manzaralara davetlisiniz.
Kişiye Özel Kahvaltı Ve Öğlen Sucuk Ekmek Veya Köfte Ekmek Menü Dahil

Günübirlik Hobbit Evleri- Ters Ev -Yedigöller

Her Hafta Sonu

Cumartesi-Pazar

Misafirlerimizi kalkış noktalarından alarak, günübirlik Yedigöller Ormanya Ters Ev turumuza başlıyoruz. 1 saatlik yolculuğun ardından, serpme kahvaltımızı alacağımız, Ters Evin hemen yanındaki restoranımıza varıyoruz. Buradaki 1 saatlik kahvaltı molamızın ardından, dileyen misafirlerimiz Ters Ev'i ziyaret edebilirler. (ekstra)

Kahvaltımızın ardından Ormanya'ya geçiyoruz. 10 yılı aşan projeler sonunda ortaya çıkan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Projesi'ne 2014 yılında başlanmıştır. 4 bin dönümlük alana yayılan Ormanya, sevimli dostlarımıza muhteşem ev sahipliği yaparak ve tüm ihtiyaçlarını yerine getirerek bütün ziyaretçilerin yüzünde bir tebessüm bırakarak uğurluyor.  

Ormanya'daki gezimizin ardından ikinci rotamız ve doğa harikası olan 2,5 saatlik yolculuktan sonra Yedigöller’e ulaşıyoruz. Yedigöller'de serbest zaman diliminde orman içi parkurlarda yaklaşık 2-3 saat devam edecek olan yürüyüşümüze başlıyoruz. Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin çevresi kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, göknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öğle yemeğini bu eşsiz güzellik eşliğinde yedikten sonra belirlenen saatte toplanarak milli parka veda edip İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle misafirlerimize veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Kişiye Özel Kahvaltı  (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Sucuk Ekmek veya Köfte Ekmek + Meşrubat

Kişi Başı Ücret : 239 TL

DAHİL OLANLAR:
-Gidiş-Dönüş Ulaşım
-Kişiye Özel Kahvaltı
-Sucuk Ekmek Veya Köfte Ekmek
-Tüm Çevre Gezileri
-Tatilco Turizm Güvencesi
-Tatilco Turizm Araç Yetkilisi
-Araç İçi Su İkramı
-Milli Park Giriş Ücreti

HARİÇ OLANLAR:
-Kişisel Harcamalarınız
-Ekstralar
-Ters Ev Giriş Ücreti


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Kullanılacak Araçlar

- Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. Turlarda büyük araç garantisi verilmez.

- 38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner - Cityliner, 31 kişiye kadar Otokar Sultan Maxi, 27 kişiye kadar Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan, 20 kişiye kadar Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

İptal İade Şartları

- Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 1(bir) gün öncesine kadar Tatilco Turizm’de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Tatilco Turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

- Misafir herhangi bir nedenle turu iptal etmek isterse öncelikle acenteye yazılı olarak iptali bildirmekle yükümlüdür; tur hareket tarihine 15 gün kalana dek tüm tutar iade edilir, tur hareket tarihine 8-14 gün kala tur ücretinin iadesi yapılmaz fakat isim değişikliği yapılmasına izin verilir, tur hareket tarihine 0-7 gün kala herhangi bir iptal ya da değişiklik yapılamaz.

- Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Katılım Koşulları ve Önemli Bilgilendirmeler

- İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

- Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatilco Turizm sorumlu değildir.

- Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

- Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

- Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#152
LOKASYON:
Bolu (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü   06:30 Mecidiyeköy İETT Durakları   07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü   07:15 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)   07:30 Çayırova McDonald's Önü   08:15 İzmit Halkevi Durağı  
BİTİŞ:
İzmit Halkevi Durağı   Çayırova McDonald's Önü   Kartal Köprüsü Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü  Mecidiyeköy İncirli
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

239TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0850 346 31 69