Günübirlik Eskişehir Turu
FIRSAT
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
 • Günübirlik Eskişehir Turu: Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil
Araç İçi Kahvaltı Ve Çiğ Börek Ayran Dahil

Günübirlik Eskişehir

Balmumu Müzesi, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Masal Şatosu, Porsuk Çayı, Tarihi Odun Pazarı Evleri, Cam Sanatları Müzesi, Şelale Park, Atlıhan Çarşısı

Her Hafta Sonu

Cumartesi - Pazar


Belirtilen yerlerdeki buluşmamızın ardından katılacak misafirlerimiz ile otobüs içi kahvaltı paketi ve içecek ikramları eşliğinde Adapazarı- Pamukova - Bozüyük güzergâhını takip ederek Eskişehir`e gidiyoruz. İlk durağımız Sazova Bilim Parkı olacak. Burada Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Nuh`un Gemisi gezilecektir. (EKSTRA, Sazova Parkı'na giriş ücretsizdir, şato ve gemilere giriş ortalama 2-3 tl gibi bir fiyattır.) ardından Tülomsaş Fabrikası'nın bahçesinde sergilenen bej renkli olan Devrim arabasını ziyaret ediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Buradaki gezimizin ardından Eskişehir'in ilk yerleşim yerini oluşturan Osmanlı Dönemi'nden kalma tarihi evlerin bulunduğu meşhur Odunpazarı`nı gezmeye başlıyoruz. Odunpazarı gezimizin ardından Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gezimize başlıyoruz; Müze, Türkiye`nin ilk cam sanatları müzesidir. Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubu'nun iş birliği ile kurulmuştur. Müzede 42 cam sanatçısının eserleri sergilenmektedir. Buradan sonra meşhur Çibörek ve Balaban Köfte’nin tadına bakmak için öğle yemeğine(ekstra) geçiyoruz. Sonrasında Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'e kazandırdığı Balmumu Heykel Müzesi’ni gezmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. (Giriş Yetişkin:10 TL-Öğrenci 7 TL) Ardından Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı gezilerinden sonra Porsuk Çayı’na doğru aracımızla hareket ediyoruz. Porsuk Çayı’nda tekneye binebilir, Porsuk Çayı’nın keyfini dilediğinizce çıkarabilirsiniz. Porsuk Çayı gezimizden sonra son olarak Şelale Park’a gidiyoruz. Eskişehir’in muhteşem manzarası karşısında onlarca anı biriktirip manzara ve gün batımı eşliğinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Bozüyük- Adapazarı üzerinden akşam saatlerinde İstanbul'a dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Araç İçi Sandviç ve Meyve Suyu (Tur Ücretine Dahildir)

Öğle Yemeği: Çiğ Börek + Ayran (Tur Ücretine Dahildir)

Akşam Yemeği: Dönüş Yolu Üzerinde Tesiste Serbest Zaman


DAHİL OLANLAR:
- Lüks Otobüsler ile Ulaşım
- Tüm Çevre Gezileri
- Tatilco Turizm Güvencesi
- Tatilco Turizm Araç Yetkilisi
- Araç İçi Su İkramı
- Araç İçi Sandviç ve İçecek İkramı
- Öğlen Çiğ Börek + Ayran


HARİÇ OLANLAR:
- Kişisel Harcamalarınız
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Dahil Olarak Belirtilmeyen Tüm Öğün ve Hizmetler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın



EK BİLGİLER
Kullanılacak Araçlar
- Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. Turlarda büyük araç garantisi verilmez.
- 38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner - Cityliner, 31 kişiye kadar Otokar Sultan Maxi, 27 kişiye kadar Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan, 20 kişiye kadar Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.


İptal İade Şartları
- Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 1(bir) gün öncesine kadar Tatilco Turizm’de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Tatilco Turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
- Misafir herhangi bir nedenle turu iptal etmek isterse öncelikle acenteye yazılı olarak iptali bildirmekle yükümlüdür; tur hareket tarihine 15 gün kalana dek tüm tutar iade edilir, tur hareket tarihine 8-14 gün kala tur ücretinin iadesi yapılmaz fakat isim değişikliği yapılmasına izin verilir, tur hareket tarihine 0-7 gün kala herhangi bir iptal ya da değişiklik yapılamaz.
- Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.


Katılım Koşulları ve Önemli Bilgilendirmeler
- İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
- Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatilco Turizm sorumlu değildir.
- Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
- Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
- Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerinin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
- Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
- Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz.
- Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
- Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
- Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
- Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilco Turizm kesinlikle sorumlu değildir.
- T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle yabancı vatandaşlara müze kart verilmez.



AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#27
LOKASYON:
Günübirlik Tur
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 - İncirli Dilek Pastanesi Önü 06:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları 07:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:15 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 07:30 - Çayırova McDonald's Önü 08:15 - İzmit Halkevi Durağı 09:00 - Sakarya Alpet Durağı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR