Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu
İYİ SEÇİM!
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • Olympos Adrasan Suluada Yanartaş Turu: Neden bu tura katılmalıyım?
 • 4 Gün 3 Gece Konaklama
 • Yarım Pansiyon
 • Tatilco Turizm Güvencesi
 • Bungalov Evlerde Konaklama
Neden bu tura katılmalıyım?
"Olympos tanrıların en büyük annesi, kara toprak, yaptıklarımın zaman içindeki tanığı olsun"

 TUR PROGRAMI (ULAŞIM ALAN YOLCULARIMIZ İÇİN GEÇERLİDİR.)

1.GÜN 

Belirtilen duraklarda belirlenen saatlerde buluştuktan sonra Tatilco Turizm otobüs içi ikramları eşliğinde İzmit ve Bilecik üzerinden Bozüyük Ömür tesisleri ve Afyon Kolaylı tesislerinde verilen molaların ardından Olympos Çetinkaya tesislerinde serbest sabah kahvaltımızı alıyoruz (Ekstra). Kahvaltı molamızın ardından tesisimize ulaşıyoruz ve oda giriş saatinde (veya müsaitliğe göre daha önce) odalarımıza yerleştikten sonra günün kalanında serbest zaman veriyoruz. Olympos Antik Kentini gezebilir ve ardından Olympos plajına gidebilirsiniz.

Tesisten denize her gün gidiş-dönüş servis bulunmaktadır.

22:15~22:30'da resepsiyon önünde Club Aura / Club Inferno için buluşma (Ekstra)

23:15~23:30'da Kemer'de gece eğlencemiz başlıyor.

03:00~03:30'da tekrardan tesisimize dönmek üzere servislerimize biniyoruz.


2.GÜN

Dileyen misafirlerimiz ile kemerde bizi bekleyen tekne turumuza katılıyoruz.(Ekstra ücrettir.) Kemerin muhteşem koylarını, sahillerini tüm doğallığıyla gezebileceğiniz her koyda, sahilde, plajda bol bol yüzebileceğiniz unutulmaz bir tura katılacaksınız. Etrafı çam ormanları ile çevrili Kemer'in güzel koyları ve Toros'ların heybetli manzarası eşliğinde büyülü bir gün geçirerek tatilinize renk katmış olacaksınız. (Cennet koyu, Kiriş koyu, Phaselis koyu) (Tekne'de öğle yemeği dahil. )

21:30~ Yanartaş Turu (Ekstra) (Yeterli talep olduğunda gerçekleşir.)


3.GÜN

Serbest zaman günümüzdür. Dileyen misafirlerimiz için tesisten denize gidiş-dönüş servis bulunmaktadır.

akşam için katılmak isteyen misafirlerimiz ile clup etkinliğine gideceğiz.


4.GÜN

Tesiste alacağımız sabah kahvaltısının ardından toplanarak odalarımızı teslim ediyoruz ve Düden Şelalesi gezimize katılmak üzere tesisimizden ayrılıyoruz.

13.00 gibi Düden Şelalesinde oluyoruz. Yaklaşık 3 saatlik Düden Şelalesi gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.


 ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ:

21.30 İncirli Dilek Pastahanesi  

22.00 Mecidiyeköy İETT Durakları

22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi

22.50 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

23.10 Çayırova MC Donald's Önü

00.00 İzmit Halkevi Önü

00.30 Sakarya Otogar Önü

ÖNERİLERİMİZ

Gezi boyunca ayağınızda rahat bir ayakkabınızın olması, yürüyüşlerinizi daha keyifli bir hale getirir. Yapacağınız spor&şık kombinler fotoğraflarınızın likelarını yükseltebilir!

Gece için yanınızda bir hırka, gündüz için güneş gözlüğü..

Ve en önemlisi, fotoğraf makinesi, sarj aleti ve powerbanklarınızı sakın yanınıza almayı unutmayınız!


DAHİL OLANLAR:
-Gidiş Dönüş Ulaşım
-3 Gece Konaklama
-3 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe)
-3 Akşam Yemeği (Açık Büfe)
-Gezilecek Tüm Yerler
-Adrasan Plajı Yüzme
-Profesyonel Rehberlik Hizmeti
-Seyahat Sigortası
-Araç İçi İkramlar
-Hijyen Paketi

HARİÇ OLANLAR:
-Kişisel Harcamalar
-Öğle Yemekleri
-Tekne Turu
-Club Turu (Kemer'de Club Aura ve Club Inferno)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Kullanılacak Araçlar


- Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. Turlarda büyük araç garantisi verilmez.   


- 38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner - Cityliner, 31 kişiye kadar Otokar Sultan Maxi, 27 kişiye kadar Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan, 20 kişiye kadar Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.  İptal İade Şartları   


- Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 1(bir) gün öncesine kadar Tatilco Turizm’de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Tatilco Turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.  


- Misafir herhangi bir nedenle turu iptal etmek isterse öncelikle acenteye yazılı olarak iptali bildirmekle yükümlüdür; tur hareket tarihine 15 gün kalana dek tüm tutar iade edilir, tur hareket tarihine 8-14 gün kala tur ücretinin iadesi yapılmaz fakat isim değişikliği yapılmasına izin verilir, tur hareket tarihine 0-7 gün kala herhangi bir iptal ya da değişiklik yapılamaz. 

- Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.


Katılım Koşulları ve Önemli Bilgilendirmeler 


 İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.  


- Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatilco Turizm sorumlu değildir.

- Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

- Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

- Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerinin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

- Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

- Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz.

- Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

- Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

- Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

- Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilco Turizm kesinlikle sorumlu değildir.

- T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle yabancı vatandaşlara müze kart verilmez.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#169
LOKASYON:
Antalya/Olympos
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

899TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0850 346 31 69